pátek 8. ledna 2010

Podle sdělení dispečinku DPMB jezdí i přes kupy sněhu na komunikacích všechny brněnské noční linky. Jinak tomu je ale v širším regionu. Z důvodu zasněžení silnic policie ČR uzavírá některé komunikace. Ráno nevyjedou autobusy z Milešovic, Rašovic a zřejmě ani ze Žatčan a Nesvačilky.
Kometa vybojovala další výhru - dnes s libereckými Tygry. Po napjatém utkání vyhrála 3:2. Góly stříleli hráči Brabenec, Erat a Svoboda, jehož branka byla obzvlášť důležitá a pár minut před koncem rozhodla. Více přineseme v reportáži.
Za pár minut led haly Rondo přivítá hokejisty Komety a libereckých Bílých tygrů. Udrží si hráči Komety svoji úspěšnou dráhu několika posledních utkání?
Profesorka a známá slovenská herečka Emília Vášáryová dnes převzala v aule brněnské JAMU čestný titul Doctor honoris causa. Podrobnější reportáž přinesou BrNovinky.